Vilnius ir Kaunas vėl pešasi... - Klaipėda ir vėl laimi!

2014.12.06 18:40 Paprastasis
  • 9
2
graziausia, egle, yra, klaipedoje







Nuotraukos nėra
Anonimas 4213    
o tai cia koks nors konkursas ar kaip suprast kad reikia isirinkti viena ir vsio atsigaukit
Nuotraukos nėra
Anonimas 4215    
As salia stovejau kai fotkino ,DDDDDDDDDD nors sio demotyvatoriaus nepazystu ,D bet fotkei viena dieda atpazystu ,D
Grįžti į viršų