#10 Psichiatrinėje "real life" nepamatysi. Iš ten normalus negrįši. Beto pastaruoju metu ten nuvežami normalesni negu paleidžiami.
Paroje yra 24 valandos - Bet tik 20 minučių laimės
Ignassin
4987
Liutuke.
4987
Nebūtina tiek visko sureikšmint. :) Jei žmogui laimę suteikia tik Tv ir Pc tai jį į psihiatrinę porai savaičių nuvešt būtina. Pamatys real life, pasigydis truputi ir gryš normalus. ;D :)
Anonimas
4993
Tai tu pilkas ,kad pilkus serialus ziuri
Anonimas
4994
get a life
Anonimas
4994
O Dieve, vargšas žmogus, tik kompiuterį ir televizorių temato. Gaila man tokių žmonių. Bent jau nerodytų to..... ir ką per š čia tvirtina..
Emma11956
4994
Man irgi patinka šitas serialas, bet jeigu jis tau yra vienintelė laimė tai man teves gaila...
1.6tdi
4994
Turbut is tos laimes net kelnes prisislapinat?
Anonimas
4994
Nx tie mmg myletojai pradeda reikstis ir uzknist kaip kokios belieberes. Yra neziurinciu ir tokiu, kurie sito nemegsta. Prasom negrusti sito sh mums. Dekoju:)
Anonimas
4994
Nx tie mmg myletojai pradeda reikstis ir uzknist kaip kokios belieberes. Yra neziurinciu ir tokiu, kurie sito nemegsta. Prasom negrusti sito sh mums. Dekoju:)
Anonimas
4994
kaip galima taip garbinti tokia banalybe?
|

