#4 ;)
Nuo rugsėjo pradėsiu mokytis
Ignassin
4715
Anonimas
4715
*mokytis
Anonimas
4715
as tikrai pradesiu!!!!!!!!!
Anonimas
4716
jeigu 12 klase tai manau reikia pradet tai daryti.. o jus toliau shuda malkit ir paskui adapatai liksit ka as galiu pasakyt pukit toliau prie pc
Firework
4716
Nesijuokit, egzistuoja žmonių, kurie iš tikrųjų pradeda ;]
|

