Tėvų meilė - jie jos nematė

2011.06.12 20:28 PaulPasha
  • 4
27
mylekit, savo, tevus



Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    
neberodo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5493    
#23 Tegul atsitinka, man p.x :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5493    
Visi facebook'o komentatoriai : JIE NETURI TEVU IR JIE NIEKAM NERUPI TODEL TAI NORMALU, KAD VAIKUI NARKOTIKAI ATRODO NATURALU
Nuotraukos nėra
Anonimas 5493    
juodas humoras :D
PaulPasha 5493    
Tokia jau realybe. Galite uzsimerkti ir to nepaisyti, bet faktas liks faktu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5493    
jauciu gerai kad numire specialiai jis nebnorejo tokio gyvenimo tamsaus todel ir pasidave.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5493    
Išprotėjai 18# kad tau taip atsitiktu pažiūrėsim kas juoksis, nematai kad tas vaikas mirė nes perdozavo? demotyvatoriau atsižvelk kad čia daugumai vėjai galvoj, nieko nesupranta tik žvengia iš tokiu rimtu dalyku. Kas čia ant rusijos stumia, išeikit į gatve, atsimerkit, pažvelkit pirmokai rūko,geria,keikias,netik kad narkotikus leidžias suskiai visokie bet ir bispridelina ne tokiu vaizdu pamatysit. ATSIMERKIT
Nuotraukos nėra
Anonimas 5493    
nelaimingi, todel taip ir daro.
Mivo. 5493    
Baisu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5493    
Duoda bičai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5494    
Tokia laisvės kaina....

P.S Gera prenvencinė priemonė !
Nuotraukos nėra
epic30 5494    
bloga net pasidare
Nuotraukos nėra
Anonimas 5494    
eina na koks ziaurus tas gyvenimas ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5494    
Video pavadinimas:Mirtis nuo heroino perdozavimo Video iš lusto Info.RU
Gine 5494    
Nepalaikau idejos sia "demotyvacyja" laikyti pirmame puslapyje... Ech
anonimas 5494    
o kazkada geriantys vaikai buvo tragedija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5494    
Dabar košmarai sapnuosis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5494    
gaila to vaiko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5494    
tas berniukas mire
Nuotraukos nėra
Anonimas 5494    
:<
Nuotraukos nėra
Anonimas 5494    
Ką darai daryk gerai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5494    
ETA ROSIJA BL*T :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5494    
#2 Ne pagal tautybe reikia spresti apie zmogu.. Tikrai manau yra ir lietuviu tokiu , ir dar kitu tautybiu..
povilasq 5494    
go cry emo kid...
Kentux 5494    
Žiauriai
Kira 5496    
#1 Nebutu rusai...
Punceka 5496    
Ai, vis tiek tuoj utubas ištrins
Grįžti į viršų