Ir tu taip darytum - Jeigu žinotum, kad 5 metrų gylije paslėpti milijonas litų

2010.12.22 18:30 Paulius2
  • 4
3
Ir tu taip darytum







varna 5661    
o as nedaryčiau....galbut,pasakyčiau tai žmogi,kuriam tų pinigų reik,o man laime ne piniguose.......nors ir kiek gerų dalykų už juos galima būtu nusipirkt
weeeee 5662    
bet deja suva ir del daug mazesnio bei jam daug malonesnio atlygio kasa tuokias duobes... :)
kiki17 5662    
dayciau dar netiap
Grįžti į viršų