o as nedaryčiau....galbut,pasakyčiau tai žmogi,kuriam tų pinigų reik,o man laime ne piniguose.......nors ir kiek gerų dalykų už juos galima būtu nusipirkt
|
|
|
varna
5661
o as nedaryčiau....galbut,pasakyčiau tai žmogi,kuriam tų pinigų reik,o man laime ne piniguose.......nors ir kiek gerų dalykų už juos galima būtu nusipirkt
weeeee
5662
bet deja suva ir del daug mazesnio bei jam daug malonesnio atlygio kasa tuokias duobes... :)
kiki17
5662
dayciau dar netiap
|