Buvo Zvonkė, - bus ir Bonkė.

2011.01.05 Paulius93
  • 242
27
zvonke,bonke







Nuotraukos nėra
Anonimas 5246    
#25 bus putina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5407    
#25 nu tai bus pute :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
E tai palaukit! O tai jaigu jinai uz PUTINO isteketu? :D
Nuotraukos nėra
ledukas 5647    
net ne Bonke, o Bunke, jeigu skaityt nemoki
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
o(╥﹏╥)o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
...........................................________
....................................,.-‘”...................``~.,
.............................,.-”...................................“-.,
.........................,/...............................................”:,
.....................,?......................................................\,
.................../...........................................................,}
................./......................................................,:`^`..}
.............../...................................................,:”........./
..............?.....__.........................................:`.........../
............./__.(.....“~-,_..............................,:`........../
.........../(_....”~,_........“~,_....................,:`........_/
..........{.._$;_......”=,_.......“-,_.......,.-~-,},.~”;/....}
...........((.....*~_.......”=-._......“;,,./`..../”............../
...,,,___.\`~,......“~.,....................`.....}............../
............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-”
............/.`~,......`-...............................\....../\
.............\`~.*-,.....................................|,./.....\,__
,,_..........}.>-._\...................................|..............`=~-,
.....`=~-,_\_......`\,.................................\
...................`=~-,,.\,...............................\
................................`:,,...........................`\..............__
.....................................`=-,...................,%`>--==``
........................................_\..........._,-%.......`\
...................................,<`.._|_,-&``................`\
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Bunkė bus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
#10 dekuj labai senej jau jo ieskojau
Paulius93 5650    
Ačiū ,Gedai0. Taip kažkur facebook'e radau šią frazę. Aš taip juokingai nesugalvočiau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
#7, ne ten klipukas toks.
Nuotraukos nėra
sorry 5650    
tjg bus ir bonkiukų tuoj :D laukaisi bonke
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
Ne pats demotyvatorius sugalvojo sita fraze, yra komentaras facebook'e vieno mano pazystamo zmogaus su lygiai tokia pacia fraze. boooooooo vagis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
#9 Yra tokas pasakymas "Karjera per lovą" ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
sitas tai geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
rokas111 5650    
Geras pastebejimas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
#6 Pauliau, Boxing After Dark
Nuotraukos nėra
gedas0 5650    
Pauliau , manau , kad apie sita sita snekejai : www.youtube.com/watch?v=ZtMm0swu5i8
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
zertva, nei kam idomu ka ir kaip ji daro nei ka, per tv rodo tik todel, nes neturi ko daugiau rodyt..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
tai kur zvonku padejo? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
Pauliau, gal filmas 'Cinderella man" ?
Paulius93 5651    
Gal kas žino klipo pavadinimą ,kuriame rodoma apie juodaodį vargšą ,kuris sukrapštęs centus pradėjo mokintis boksuotis. Vėliau pateko į varžybas. Būčiau dėkingas.
Paulius93 5651    


Gal kas žino klipo pavadinimą ,kuriame rodoma apie juodaodį vargšą ,kuris sukrapštęs centus pradėjo mokintis boksuotis. Vėliau pateko į varžybas. Būčiau dėkingas.
Paulius93 5651    
Gal kas žino klipo pavadinimą ,kuriame rodoma apie juodaodį vargšą ,kuris sukrapštęs centus pradėjo mokintis boksuotis. Vėliau pateko į varžybas. Būčiau dėkingas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Bus Bunkė xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Nu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Blemba kaip rimuojasi gerai :D
Grįžti į viršų