Kiekvienas asilas svajoja apie BMW...

2010.09.24 Paulius93
  • 158
16
Kiekvienas asilas svajoja apie BMW...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5341    
#14 tai tipo jis masina...
Nuotraukos nėra
gugugu 5681    
Nuotraukos nėra
Juatas 5748    
ciuju traukia kai zveris:D
anonimas 5751    
daug benzino eda tie velniai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
vaikai baikit fantaziuot apie bmw
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
BMW yra ~$@SUDAS@$~
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
#2 cia ne arklys xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
pirma pirk karsta, paskui bmw
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
#4 sesk ant savo paspirtuko ir vaziuok i mokykla, nevykeli
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
Ten volcom
Sypt. 5754    
man pasirodė, kad ant vyruko marškinėlių parašyta valgom. ;o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
kas tiesa tas nemelas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
ir komentaruose "nesamone" vien tik 18-likiniu pacuku vairuojanciu bmw su atidarytais langais ir maroziska muzika... zjbs
Paulius93 5754    
Vieno asilo galia...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
viena arklio galia
Nuotraukos nėra
laimuteee 5754    
:D
Grįžti į viršų