Vafliu gimęs, - tortu nebūsi ,kad ir kaip stengtumeisi.

2010.08.02 Paulius93
  • 17
19
Vafliu gimęs,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
bulve gimes cepelinu tapsi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
#16 normaliai vaflių čia:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
:D
Paulius93 5802    
Juk žinau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
Chacha, mes taip su klasioko foto padarėm.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
nalabai is vaflio tortu patapsi ..
cia taspats kas is visisko debilo pavirst debilu ;D
robhertytute 5803    
#12 xD
Sun 5803    
Visgi vafliu gimes tortu tapti gali ;D. Imanoma ir is vafliu torta padaryt x3
kamilute 5804    
Jau sitas atsibodes..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
zinot toki dalika kad is vafliu galima padariti labai skanu torta ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
Pizda kokia nesamoninga demo. Dabar ciuju i sita puslapi reikia pradet deti patarles visokias. Blet kada jus suprasit kas yra samotyvacija ???? Nemokat nedarykit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
Cia blet kas? demotyvaciju tinklapis ar paprastu fraziu? Kokia cia demo? kad reikia gimti tortais?
BBD
JuQdQJi 5804    
lievas. . .per TV zmones isgirsta ka nors ir deda i interneta. . atrodo kiti neturi TV ;//
Paulius93 5804    
Prisiregink nuopisiuk.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
#2 ir #3 Gaidziai, nes anonimas teisus. Demotyvacija tikras sudas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
anonimas gaidys #1
Paulius93 5805    
Prisiregink nuopisiuk.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
Pauliumi93 gimęs, žmogum netapsi
Grįžti į viršų