Savaitės topas kas savaitę. - Bet kai kuriems į topą patekti gali nepakakti ir viso gyvenimo.

2010.08.02 10:26 Paulius93
  • 4
15
Savaitės topas kas savaitę.







Paulius93 5808    
Aš visada rašau savo vardą iš didžiosios raidės ,nevykėli.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
jo zinau as lopas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
kad rasiai o tu taip ir liksi niekas... tai reiskia kad tu galvoji kad esi ar busi kaskas o kaip esi šudas taip ir liks šudu..
Paulius93 5809    
O ar aš sakiau ,kad man reikia 1 vietos? :D Išsiplauk galvą.
Nuotraukos nėra
joskinukas 5809    
tiesa..
Apsiverkit 5809    
O tu gaves pirma vieta busi kazkas?
Nemalonu supurtyt tavo burbula, bet liksi toks pat niekas kaip ir negaves pirmos vietos.
Paulius93 5809    
Kaip nori taip suprask. Tau demotyvacija ,o kitiems motyvacija.
Nuotraukos nėra
joskinukas 5809    
ce demotyvacija ne motyvacija... :D sis puslapis ne tam :)
Paulius93 5809    
O gal motyvuoju niekada nesustoti?
Nuotraukos nėra
joskinukas 5809    
tu mus demotivuoji deti demo? meastyk zmogau... :D
Paulius93 5809    
O tu taip ir liksi niekas.
Nuotraukos nėra
joskinukas 5809    
gali but :D
Apsiverkit 5809    
Cia jis taip siekia i ta topa papulti, per galva vercias tiesiog ;d
Nuotraukos nėra
joskinukas 5809    
tiesa sako...
idunno 5809    
pjiauni tu cia vaikeli :D
Grįžti į viršų