gavno laguna nx :D
Turbūt tik Kaune - asfaltas tirpsta greičiau nei sniegas
Anonimas
4805
Anonimas
4858
jaigu vairuot nemoki tavo problemos. as vazuoju visat antra juosta ir nereik sukt galvos del duobiu. bukit isradingi p.s. vilniui padetis baisesne stovi sankryzoj ir pyst atsivere zeme :D
Anonimas
4858
Taip, net negaliu normaliai i darba nuvaziut :(
Anonimas
4858
#4 Iš kur, ponas lenkaiti, būsit?
Anonimas
4858
kaunas nwvertas net kaimo vardo, nes kaunas niekada neprilygs keliu kokybe kaimo zvyrkeliui.
Anonimas
4859
man cia labiau panasiau i metalini dangtri kuris buvo vietoj ir kazkaip neatlaikes svorio nukrito. pernelyg apvali duobe sakyciau, o jei nebuvo dangcio metalinio isvis ir tik duobe,tai tikrai-vairuotojas zioplys.
Anonimas
4859
Tai aišku, jei tokie lenkaičiai atvažiuoja iš kažkur tais, tai kur čia mokės vairuot.
Anonimas
4859
Ble tokios duobes nesugebejo apvaziuot... pats kaune gyvenu ir normaliai ziuri i kelia ir pavazineji visas...
|

