Norit tikėkite, norite ne - bet šioje nuotraukoje, kažkur giliai, yra vyras.

2012.07.22 PonasVladas
  • 4
20
Norit tikėkite, norite ne






Nuotraukos nėra
Anonimas 4763    
grazus <3 :>
Nuotraukos nėra
Anonimas 4954    
Gražiai atrodo,ir ką?Kaip matau pavydit labai...Ir išvis,jei žmogui atsibodo pilka kasdienybė,tai kam jam kliudyt pakeist ją?Manyčiau taip... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4958    
Pati esu emo ir kam bl jums kibt prie mūsų ?! Atstokit vikšrai , nes jau tampat apgailėtini , net verkt nebeina dėl jūsų .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5005    
ir dar koks gražus ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5063    
Labai grazus berniukas
Vodka_ID 5080    
#14 Kostiumas ir raumenys, o ne treningas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5080    
#13 nevisi mes naudojam ta tavo makiaza ir nevisi jo tiek daug naudojam ir as nematau nieko blogo su savo ar kitu savo draugu apranga ir ka kad ten daug joudos? Ir ka kad as turiu daug Apyrankiu ir pan?..
Atsiprasau Eliza bet jeigu tau patinka ant viro treningas ar pan tai jau cia nebe mano bedos..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5081    
#12 Visi jus emo ir pan. norit buti merginomis tikriausei. Makiazo daugiau nei mes tikriausei naudojat. O apie apranga net nekalbu. Ne taip turi atrodyti vyras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5086    
Demotyvacija nesamoninga..
kou jum tie visi mes emo kliunam??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5087    
Dar nepraejo emo is mados?
Madcat 5087    
Cia ciurku itaka. GARANTUOJU
Nuotraukos nėra
Anonimas 5087    
netikiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5087    
coliukes "vyras" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5087    
Šitą užskaitom :D o dabar laukiam asilo, kuris pareikš, kad šitą karikatūrą reikia toleruoti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5109    
#5 Tegu pyksta :D Nuo nervinimosi atsivers skrandžio opos ir praeis visi pykčiai :D
PonasVladas 5109    
#4 Gražulis pyksta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5109    
Tokių neiims. Ne karo metai dabar :D
coliuke_ 5109    
Tai ir sakau, kad atrastų, bet to tikrai nebus.. :D
PonasVladas 5109    
#1 dabar nera butina eiti i karo akademija, tai taip ir tunos ilgai tas vyras kazkur toli toli
coliuke_ 5109    
Lietuvos karo akademija greitai atrastų, kur tas vyras. :D
Grįžti į viršų