Tai nėra mano svajonių darbas - Bet jį dirbu, kad mano vaikai galėtų turėti svajonių

2010.12.15 Prasmingai
  • 564
37
Tai nėra mano svajonių darbas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
3 #33 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5536    
# kaip suprast photoshop? tu manai nera pasauly tokiu darbu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
#34 Tai ką tuo norėjai pasakyt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
Visiems aišku, kad čia fotoshopas. Fake :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
jis dirba kad turėtų už ką išgert, o ne dėl vaikų
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Nuostabi demo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
Čia gi laimingasis, juk darbą tai turi.. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
Labai motyvuoja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
#27 go nahui
ugne998 5660    
#27 WTF??? Tu biski ne i tema ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
#27 O taip, piramidės schemos tikrai veikia.
Spameris 5662    
#25 Labai taikliai, kaip tik ten ir parodyta šitos demotyvacijos esmė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
Gal matei filmą spalio dangus?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
Pastebejau kad toki kaip #6, #9 neatkreipia demesio i pagrindini puslapi. Parasysiu kas ten parasyta tik del jusu, kad maziau kabinetumetes prie kitu. Demotyvacija.lt – geriausi lietuviški demotyvatoriai, anekdotai ir prikolai.
Nuotraukos nėra
aivatiger 5664    
net sirdi suspaude! Saunuoliai jie stengiasi del musu visu!
pijuxxx 5664    

blogas darbas - bet gausi daug pinigu
Nuotraukos nėra
reedaas 5665    
#18

TU bent taisykles paskaityk, OK?!

Patvirtinant demotyvacijas prioritetai suteikiami:
Demotyvacijoms (pvz. 1, 2, 3).
Motyvacijoms (pvz. 1, 2, 3).
Įdomūs, taiklūs, originalūs pastebėjimai (pvz. 1, 2, 3).
Humoro jausmas, "aštrus protas", juodas humoras (pvz. 1, 2, 3).
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
tegul patysw savo svaajones kuriasi..
gretagreat28 5665    
#12 mldc :D
Serpent 5665    
Dar viena motyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
gali mokintis lietuvoj kiek nori vis tiek cia darbo nerasi ir vaziuosi y uzsieny juodadarbiu... ;) nebent mokinsiesi uzsieny...
Nuotraukos nėra
Vina 5665    
tiesa...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
#12
Šitas gerulis.. :D
o demotyvacija tikrai gera..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
#12
patiko tavo komemtaras ;D
wytaute 5668    
Mama man taip pasakė,tai taip už širdies sugriebė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
#11 sveikinu isigyjus interneta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
visiska nesamone. pirma karta tokia nesamone matau puslapyje.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
Kazkaip nelogiskai skamba , svajoja gi kiekvienas vaikas , geriau butu atrode jei butum parases "kad issipildytu mano vaiku svajones" :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
1 2 3 4 ir ka cia demotyvuoja? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
Mano mamos žodžiai, už tai labai gerbiu.:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
Demotyvyot utir, tai turėtų pagal foto DEMOTYVUOT dirbt tokį darbą, o čia - ateikime susimastyti..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
nepatinka, čia ne demotyvacija, kurkti naują puslapį atitinkantį turinį
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
Patinkaa :) Tiesa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
Sutinku su kitais, bent viena tikroji demotivacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
o pagaliau bent viena gera demotyvacija
Nuotraukos nėra
Hectore 5670    
Rimta demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
gera demotyvacija aciu uz tokias
Grįžti į viršų