Apple - Lietuvoje pardavinėja vaisius bei daržoves

2010.05.22 Prodiger
  • 97
20
apple,vaisiai,darzoves







Nuotraukos nėra
Anonimas 5044    
Tas kas fotkino tai tas stovi ant gatvės ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5351    
#14 Kazka mokykloi musa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
apple tinklas pleciasi. tegyvuoja mac produkcija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
Vienas kilogramas iBulviu ten pigiai kainuoja girdejau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
Prodiger:
Eik b*rką į sieną pabrūžint, pagerės gal. :D
Prodiger 5811    
Eik b*rką į sieną pabrūžint, pagerės gal.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
Ajibat cia rimtai Petrasiunuose!
Nu nah rimtai!
Kaip taip?
Nu nah as zvaigzde,jei zinau kur sitas kioskas stovi.
Nu parase vienas,kitas,trecias petrasiunai,nu ir gerai,tegu stovi,
NE NAHUI REIKIA BLET KIEKVIENAM PARASYT "PETRASIUNAI"
KURVA GYDYK GALVA NAHUI,HUJ PAJMIOSH BLET,IS KUR JUS ATSIRANDAT,AR IS KUR JUS EMA,VPIZDU TOKIUS KURVA,ZAJIBALI,DEGINT JUS NAHUI.TOKIE KURVA AMARAI KAD BEAVIS JUS ZINO BLET.SUKA SKEVELDROS JUS NUO UNITAZO.Rukykit kurvos.
Prodiger 5823    
Taip, Patrašiūnuose, prie šilo parduotuvės. Netoli Nijolės Pyragų...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
Petrasiunuose
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
banano foros i'pod :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
zinau sita kioska, cia Kaune :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5874    
hmmm iBulve ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
kai nuvarau i petraskes tai visada sita parde matau ;D
kasiakas 5876    
pz :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
dar ir stomotologijos klinika su tokiu pat logotipu yra :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
gimtine :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
Petrašiūnai. :)
kramtuske 5878    
pamacius man ir iskart kilo mintis apie petraskes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
aha, petraskese sitas kioskas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
petrasiunai cia? :D
Grįžti į viršų