Apple - Lietuvoje pardavinėja vaisius bei daržoves

2010.05.22 Prodiger
  • 97
20
apple,vaisiai,darzoves







Nuotraukos nėra
Anonimas 5046    
Tas kas fotkino tai tas stovi ant gatvės ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5353    
#14 Kazka mokykloi musa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
apple tinklas pleciasi. tegyvuoja mac produkcija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
Vienas kilogramas iBulviu ten pigiai kainuoja girdejau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
Prodiger:
Eik b*rką į sieną pabrūžint, pagerės gal. :D
Prodiger 5813    
Eik b*rką į sieną pabrūžint, pagerės gal.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
Ajibat cia rimtai Petrasiunuose!
Nu nah rimtai!
Kaip taip?
Nu nah as zvaigzde,jei zinau kur sitas kioskas stovi.
Nu parase vienas,kitas,trecias petrasiunai,nu ir gerai,tegu stovi,
NE NAHUI REIKIA BLET KIEKVIENAM PARASYT "PETRASIUNAI"
KURVA GYDYK GALVA NAHUI,HUJ PAJMIOSH BLET,IS KUR JUS ATSIRANDAT,AR IS KUR JUS EMA,VPIZDU TOKIUS KURVA,ZAJIBALI,DEGINT JUS NAHUI.TOKIE KURVA AMARAI KAD BEAVIS JUS ZINO BLET.SUKA SKEVELDROS JUS NUO UNITAZO.Rukykit kurvos.
Prodiger 5825    
Taip, Patrašiūnuose, prie šilo parduotuvės. Netoli Nijolės Pyragų...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
Petrasiunuose
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
banano foros i'pod :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
zinau sita kioska, cia Kaune :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
hmmm iBulve ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
kai nuvarau i petraskes tai visada sita parde matau ;D
kasiakas 5878    
pz :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
dar ir stomotologijos klinika su tokiu pat logotipu yra :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
gimtine :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
Petrašiūnai. :)
kramtuske 5880    
pamacius man ir iskart kilo mintis apie petraskes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
aha, petraskese sitas kioskas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
petrasiunai cia? :D
Grįžti į viršų