Marihuana - nes mama džiaugias kai tu grįžti alkanas

2010.08.06 Prodiger
  • 129
36
marihuana,zole,mama,alkanas,dziaugsmas,bongas,pucia,ruko







Nuotraukos nėra
kingsblend 4855    
tu pats ne samone.. tisiog ne riekia piknaudziauti..
Nuotraukos nėra
zylukas 5510    
nesamone ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
kai per daznaj nelabai dziaugtis pradeda :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
#29 Mantai? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
puskit nachui narkomanai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
30 belekaip pasigyrei balvone tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
Po dvieju naktu non stop putimo, toks alakanas gryzau ! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
#27 aš irgi Mantai :D
Prodiger 5803    
#26 nejuokauk. Pažiūrėk kiek olandijoj kainuoja, kiek lietuvoj. 3 eurai white widow kainuoja. Beje užsiaugint pats galėtum, kas centus kainuotų, palyginus kiek gėrio surinktum. Borygos pardavinėdami tikrai daugiau "apsimokestina".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
oooj geras :SS o mano mama stebisi kad valgau tik naktim :_
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
Prodiger del kainos tu labai klysti ,todel as ir pries legalizavima ,nes neapmokestinta ji tiesiog pigesne :)
Prodiger 5803    
kame pyktumėlis?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
man atrodo ,kad eik na*** narkomanas ;)
Prodiger 5804    
Man atrodo demotyvacijoj prie sporto, pramogų ir t.t. reik sukurt atskirą kategoriją "Marihuana"!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
;D užskaitau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
;D gerulis sitas :D gerulis :D
Prodiger 5804    
#17 kaina ir merės kokybė smarkiai keistųsi į geresnę pusę
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
#18 Lukai nu jeigu tau 15 metu tai gal ir lengviau, nes parduotuvese alaus neparduoda tau :D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
#15 Joo, dabar yralengviau yra nusipirkti marihuanos, negu cigarečių ar alaus.
OoS 5805    
O realiai koks skirtumas, kas nori tas vis tiek gauna ir rūko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
Visiems būtų geriau ,jei padarytų kaip Olandijoj.
asd 5805    
#12 Ir kas kad uzdrausta? Manai nuo to kad uzdrausta sunkiau jos gauti ? haha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
Panašiai būna, kai pas močiutę nueini apsirūkęs. Tai tiek laimės, kad valgai daugiau nei niekada :D ir paskui giria: jau šaunuolis, gerai valgo ;D
Prodiger 5805    
#12 Taigi marihuanos įteisinimas, pagal mano apskaičiavimus, per savaitę Lietuvą ištrauktų iš krizės, nes Lietuva pagal maisto suvartojimą aplenktų Kiniją.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
ir be abejo tai yra uzdrausta, nes del dideliu maisto kainu seimos neisgyventu. todel kaip tik turim kai ka kas skatina atpylima o ne valgyma :)
Prodiger 5805    
#9 Mažiau rūkyk :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
mano tai ne, ir taip daxuja suvalgau:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
#5 taip ir yra tiesa jis sako :)
Prodiger 5805    
Svarbu yra kas valgytų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
bet nesidžiaugia, kad vartoji narkotikus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
#4 zinowas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
#3 jei parukes ishkart valgai visa prucha greit praeina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
mes tai vistiek pasirupinam maistu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
Ir mieguot eini vistiek nepavalges ;-]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
Kai grysti namo po MJ tai jo puse Saldituvo nebelieka :D
Grįžti į viršų