Moterys turi nuostabią nuojautą - jos sugeba suprasti bet ką, išskyrus tai, kas akivaizdu

2010.08.31 Prodiger
  • 75
69
moterys,nuojauta,akivaizdu,durnos,bobos







Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
kokias nesamones cia visiska tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Kozkokias nesamones pastaruoju metu pradejo deti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
Sveikinu visus SU PERGALE, IR PISAU ANT TOKIŲ DEMOTYVACIJŲŲŲŲŲŲŲŲŲŲŲŲŲŲŲŲ!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
komentarai pateisini demotyvacija ;D
Prodiger 5779    
#69 Tu ragavai?
Prodiger 5780    
#64 bus tau uostyt beleko
Apsiverkit 5780    
#63 snekant apie sudus pasikeisk avatara, nes smirdi.
Apsiverkit 5780    
#59 nx tai tikrai bijau prisijungti..dar patiks..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#60 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#58 ne jis mano bus, aisku kale Tau?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#57 blt bijot td prisijungt nx...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#56 Jau atėmiau:D
Apsiverkit 5780    
#54 As ne skype, manes tu neiskoliosi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#55 ko cia juokiesi??? neatimsi Tu jo is manes vistiek...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#54 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#53 kai iskoliosiu as Tave skype tai zinosi...
Apsiverkit 5780    
#51 Puiku.
#52 Ne, tu neaiskink!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#50 neasikink
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#50 Tada pati pas tave ateisiu;) Jei jau šitaip.
Apsiverkit 5780    
#49 Kvailiuke, sakau, kad ne ten buvai!
#48 Dink is cia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#47 Ne ten nuėjai durniau:) #48 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#46 nerek ant jo , aisku kale
Apsiverkit 5780    
#46 Gal ne ten buvai!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#45 Buvau, gal ne ten pataikei?
Apsiverkit 5780    
#44 Atejau, bet taves jau nebebuvo!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#43 Turi paskutinę galimybę įrodyt,kad esi geresnis už Čepą.Ateini pas mane staigiai.
Apsiverkit 5780    
#42 Kales irgi uz tave geresnes, bet nepalieku taves del ju!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#41 Patiko, jis už tave geresnis lovoj.Žiūrėk,kad tu nesudegtum Bieberio beklausydamas.
Apsiverkit 5780    
#40 Juk jis tave isprievartavo.. ar tau patiko? Begede, degsi pragare!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#39 Beje aš jau susiradau:P Dabar aš ir Čepas būsim pora.
Apsiverkit 5780    
#38 Ne nerasi, bet padesiu ieskot, kuo daugiau tuo smagiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#37 Nesikabinėk daugiau prie manęs.Susirasiu už tave geresnį.
Apsiverkit 5780    
#35 Tai ir nesakau, kad esi!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#35 Aš nezoofilė kaip tu.
Apsiverkit 5780    
#34 Ten kales, jetau kaip tu netiki, duosiu tau viena isprievartau galesi isitikint pati, kad ten kale!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#33 Gerai,kad tu skiri.Taip beskirdamas ir prievartauji šunis ne kales.
Apsiverkit 5780    
#32 Tu neskiri suns nuo kales!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#31 Nekales tu prievartauji, o šunis melagi.
Apsiverkit 5780    
#30 Kales bent mane myli, tai ne tu ragana kazkokia!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#29 Nei rašei, nei skambinai?Melagi tu suknistas.Į teismą tave paduosiu už savo šuns išprievartavimą.Zoofile tu nelaimingas.O ką pavydi,kad pats nieko nesusirandi tik šunis vis pamyli?
Apsiverkit 5780    
#28 As tau nei rasiau nei skambinau, pati ant kaklo lipi, o dabar dar priekaistauji! Vyru suvedziotoja tu nelaiminga, kas dien matau kaip buriais eina is tavo namu!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#25 Ach šitkaip?Tu vagis,melagis, apgavikas.Daugiau gali neskambint ir nerašyt.Tai vat kas mūsų kaimynę išprievartavo, pasirodo tu niekše.
Apsiverkit 5780    
#24 Tu dar lazybas turi laimet !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#24 Vadinas tu trečias, eik pas savo meilę, pacuk.:D
Apsiverkit 5780    
#23 Noriu, nepakenciamybe tu, prievartautoja ir mazu vaiku tvirkintoja! Tikru tikriausia sarlatane!
OoS 5780    
Jūs abu kaip kokie daužti žydai čia!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#21 Tavęs niekas neklausė:) #22 Tu ir esi nepakenčiamas, nori skirtis gal?Melagi tu, išnaudotojau.
Apsiverkit 5780    
#20 Toks tu ten ir angelas pakirptais sparnais, matyt, dieva uzpisai.
Bet to, juk nesupranti akivaizdziu dalyku, tai nekalbek, kad as nepakenciamas !:o
Prodiger 5780    
Kurioje vietoje Tu čia "stūmimą" įžvelgi? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#19 Tu visada buvai nepakenčiamas tik dabar tai pasakiau.Mane iš pragaro neišmetė, nes aš angelas.Neskleisk erezijų apie mane:D
(50-69)
Grįžti į viršų