Moterys turi nuostabią nuojautą - jos sugeba suprasti bet ką, išskyrus tai, kas akivaizdu

2010.08.31 Prodiger
  • 75
69
moterys,nuojauta,akivaizdu,durnos,bobos







Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
kokias nesamones cia visiska tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
Kozkokias nesamones pastaruoju metu pradejo deti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Sveikinu visus SU PERGALE, IR PISAU ANT TOKIŲ DEMOTYVACIJŲŲŲŲŲŲŲŲŲŲŲŲŲŲŲŲ!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
komentarai pateisini demotyvacija ;D
Prodiger 5776    
#69 Tu ragavai?
Prodiger 5777    
#64 bus tau uostyt beleko
Apsiverkit 5777    
#63 snekant apie sudus pasikeisk avatara, nes smirdi.
Apsiverkit 5777    
#59 nx tai tikrai bijau prisijungti..dar patiks..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
#60 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
#58 ne jis mano bus, aisku kale Tau?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
#57 blt bijot td prisijungt nx...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
#56 Jau atėmiau:D
Apsiverkit 5777    
#54 As ne skype, manes tu neiskoliosi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
#55 ko cia juokiesi??? neatimsi Tu jo is manes vistiek...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
#54 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
#53 kai iskoliosiu as Tave skype tai zinosi...
Apsiverkit 5777    
#51 Puiku.
#52 Ne, tu neaiskink!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
#50 neasikink
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
#50 Tada pati pas tave ateisiu;) Jei jau šitaip.
Apsiverkit 5777    
#49 Kvailiuke, sakau, kad ne ten buvai!
#48 Dink is cia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
#47 Ne ten nuėjai durniau:) #48 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
#46 nerek ant jo , aisku kale
Apsiverkit 5777    
#46 Gal ne ten buvai!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
#45 Buvau, gal ne ten pataikei?
Apsiverkit 5777    
#44 Atejau, bet taves jau nebebuvo!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
#43 Turi paskutinę galimybę įrodyt,kad esi geresnis už Čepą.Ateini pas mane staigiai.
Apsiverkit 5777    
#42 Kales irgi uz tave geresnes, bet nepalieku taves del ju!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
#41 Patiko, jis už tave geresnis lovoj.Žiūrėk,kad tu nesudegtum Bieberio beklausydamas.
Apsiverkit 5777    
#40 Juk jis tave isprievartavo.. ar tau patiko? Begede, degsi pragare!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
#39 Beje aš jau susiradau:P Dabar aš ir Čepas būsim pora.
Apsiverkit 5777    
#38 Ne nerasi, bet padesiu ieskot, kuo daugiau tuo smagiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
#37 Nesikabinėk daugiau prie manęs.Susirasiu už tave geresnį.
Apsiverkit 5777    
#35 Tai ir nesakau, kad esi!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
#35 Aš nezoofilė kaip tu.
Apsiverkit 5778    
#34 Ten kales, jetau kaip tu netiki, duosiu tau viena isprievartau galesi isitikint pati, kad ten kale!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
#33 Gerai,kad tu skiri.Taip beskirdamas ir prievartauji šunis ne kales.
Apsiverkit 5778    
#32 Tu neskiri suns nuo kales!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
#31 Nekales tu prievartauji, o šunis melagi.
Apsiverkit 5778    
#30 Kales bent mane myli, tai ne tu ragana kazkokia!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
#29 Nei rašei, nei skambinai?Melagi tu suknistas.Į teismą tave paduosiu už savo šuns išprievartavimą.Zoofile tu nelaimingas.O ką pavydi,kad pats nieko nesusirandi tik šunis vis pamyli?
Apsiverkit 5778    
#28 As tau nei rasiau nei skambinau, pati ant kaklo lipi, o dabar dar priekaistauji! Vyru suvedziotoja tu nelaiminga, kas dien matau kaip buriais eina is tavo namu!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
#25 Ach šitkaip?Tu vagis,melagis, apgavikas.Daugiau gali neskambint ir nerašyt.Tai vat kas mūsų kaimynę išprievartavo, pasirodo tu niekše.
Apsiverkit 5778    
#24 Tu dar lazybas turi laimet !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
#24 Vadinas tu trečias, eik pas savo meilę, pacuk.:D
Apsiverkit 5778    
#23 Noriu, nepakenciamybe tu, prievartautoja ir mazu vaiku tvirkintoja! Tikru tikriausia sarlatane!
OoS 5778    
Jūs abu kaip kokie daužti žydai čia!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
#21 Tavęs niekas neklausė:) #22 Tu ir esi nepakenčiamas, nori skirtis gal?Melagi tu, išnaudotojau.
Apsiverkit 5778    
#20 Toks tu ten ir angelas pakirptais sparnais, matyt, dieva uzpisai.
Bet to, juk nesupranti akivaizdziu dalyku, tai nekalbek, kad as nepakenciamas !:o
Prodiger 5778    
Kurioje vietoje Tu čia "stūmimą" įžvelgi? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
#19 Tu visada buvai nepakenčiamas tik dabar tai pasakiau.Mane iš pragaro neišmetė, nes aš angelas.Neskleisk erezijų apie mane:D
(50-69)
Grįžti į viršų