Man ir atrodo, kad is Ausros, nes mano shule prie miesto sodo :D Siaip ten daznai mokiniai ruko xD Mano klasioke tj prigave buvo, tjp, kad atsargiai PAULIAU ;D
|
Azuolaite
5731
Anonimas
5735
:D
Anonimas
5757
:D:D:D
Anonimas
5757
turbut smagu tureti teva kuris raso puse rastelio vienu rastu, poto kitu :D mokytojai ir apatinis zodis mokykloje :D:D Y ir J raides tikrai ne skirtingos :) pasiraso patys ir tipo ziauriai kieti :D
Anonimas
5758
Ech tie šiuolaikiniai tėvai :D užskaitom ;)
Anonimas
5758
#11 tai kurva asile aisku kad ne tevai rase dabile tu bl
Anonimas
5758
Kažkodėl pritariu 8-am, nes raštas tai tikrai ne tėviškas. :)
Anonimas
5758
jauciu is ausros:D
Anonimas
5758
speju patys pasirase ir nusifotkino :D
gretagreat28
5758
Nieko įpatingo :???
Anonimas
5758
#4 manoji apalptu ties paskutiniu sakiniu... ;D
Anonimas
5758
#3 :D
Anonimas
5758
mano aukletoja tai tik nusijuoktu toki pamacius :D
OoS
5758
Įdomu, kiaušai nebuvo per minkšti tokį paduoti auklėtojai? ;D
Anonimas
5758
zjb ;D
|

