Man ir atrodo, kad is Ausros, nes mano shule prie miesto sodo :D Siaip ten daznai mokiniai ruko xD Mano klasioke tj prigave buvo, tjp, kad atsargiai PAULIAU ;D
|
Azuolaite
5728
Anonimas
5731
:D
Anonimas
5753
:D:D:D
Anonimas
5753
turbut smagu tureti teva kuris raso puse rastelio vienu rastu, poto kitu :D mokytojai ir apatinis zodis mokykloje :D:D Y ir J raides tikrai ne skirtingos :) pasiraso patys ir tipo ziauriai kieti :D
Anonimas
5754
Ech tie šiuolaikiniai tėvai :D užskaitom ;)
Anonimas
5754
#11 tai kurva asile aisku kad ne tevai rase dabile tu bl
Anonimas
5754
Kažkodėl pritariu 8-am, nes raštas tai tikrai ne tėviškas. :)
Anonimas
5754
jauciu is ausros:D
Anonimas
5754
speju patys pasirase ir nusifotkino :D
gretagreat28
5754
Nieko įpatingo :???
Anonimas
5754
#4 manoji apalptu ties paskutiniu sakiniu... ;D
Anonimas
5754
#3 :D
Anonimas
5754
mano aukletoja tai tik nusijuoktu toki pamacius :D
OoS
5754
Įdomu, kiaušai nebuvo per minkšti tokį paduoti auklėtojai? ;D
Anonimas
5754
zjb ;D
|

