Įdegis yra trijų tipų: - neįdegęs, įdegęs ir Embassy

2010.08.27 16:11 Prodiger
  • 37
25
embassy,denis,beata,veidas,rudas,bybis,baltas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
for ddd Cia gal tu tas vienas is tu kur nuotraukoj? Atsakymas i tavo sita issireiskima butu toks: Kam daryti taip, kad is taves juoktusi? Nemanau, kad is naturalumo kazkas juokiasi. O sitas bachuras, kurio net nepavadinciau bachuru, tai tik save zemina ir vyriska lyti. Skreply tokiam i veida...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
gedinga!!!! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
vienas dalykas kai ziuri renginio foto ir matai save, o kitas kai randi savo foto su pasityciojanciu uzrasu ir begale izeidzianciu komentaru.:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
#26 +1
Prodiger 5766    
#22 ir kaip gi aš negražiai pakomentavau? O jei jau nuotrauka internete paviešinta, kodėl negali tai perkelti iš feisbuko į demotyvaciją?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
#22 Bongo pritariu, dabar baisu jau kokiam renginy nusifotografuot, arba seip kokia smaikscia foto i facebook'a isikelt, nes po valandos ji atsidurs demotyvacijoj. gal galvokit ka nors kito, bet tik ne su konkreciais asmenimis, nes tikrai nemanau, kad tiem zmonem (kad ir siem dviem) yra dabar malonu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    

Denis pudryte
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
:D ziauru
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
siūlyčiau išimti, tikrai nenormalu,žmonės turi teise laisvai elgtis kiek žinau, o jus čia bandot kažką įrodyti dedami tokias demotivacijas, kaip jaustis tiems vaikams, jeigu jūsų nuotraukų pridetų ir negražiai komentuotų..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Geras sitas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
De, de de denys, de, de de denys, pagady pagady pagady.. ty scio pedik? da ja pedik :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Denis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Lol, ten gi denis xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
zekit gal denis ir sita kazkokia ciuveke susimes ;D gales varyt kartu i klubus i
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
embassy :D wahahahaha kaimas ne klubas. atejau ten pamaciau publika kokia sauni ir dingau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
geriausias savaiminis idegis
www.youtube.com/watch?v=kex4yt_QUMQ
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Biški nepagavau. Įdegis yra trijų tipų : Neįdeges. ? Tai wtf?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
liuks.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
geriausias metu demo... tinka vienas kitam :D:D
vejas 5779    
Žymės: embassy denis beata veidas rudas bybis baltas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
haaaaaaaaaaaaaaaa ;D
Spameris 5779    
Įdegęs įdegis? wtf?
Prodiger 5779    
Kokia čia kopija? Tiesiog parodytos embassy pažibos
Brudnosiuke 5779    
cia vel stumyklos gausis...
..beje... ziureti kopijuota demo visai neidomu.
Grįžti į viršų