6,6 milijardai žmonių, - o pakalbėti nėra su kuo..

2011.02.06 Punceka
  • 270
27
6,6 milijardai žmonių,







Nuotraukos nėra
Anonimas 4818    
#8 dabar jauciu kokie 9 milijardai tai 2070 bus jau zymiai daugiau turbut
Nuotraukos nėra
Anonimas 5210    
teip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
reikia skype arba fb naudotis ;D tada bus su kuo pasikalbet ;pp
Mimi 5617    
Nes niekuo negalima pasitiketi
povilasq 5619    
#15 nope :p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
#4 :D gal perskaityk dar karta ka parasei, i prota ateisi
DJky 5620    
nu tai blem, kaip su ciurkom pakalbesi?
Edva 5620    
Nesamone, jaigu neturi su kuo pasikalbeti, nereiskia, kad ir kiti neturi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
Ziauri ziauri teisybe...
Nuotraukos nėra
aferisteee 5621    
dbr jau 6.9 mldr zmoniu. 2070 pranausaujama 10 mlrd. einam zudytis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
Pats kaltas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
www.worldometers.info/ sakot ir nežinot ką sakot. Vienas sako kad pasauly 6.6 mlrd žmonių, kitas jau vapšė svaigsta apie 7+ mlrd. Pasauly yra 6.9mlrd. žmonių ir jei netikit pažėkit linką kurį parašiau pradžioj.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
#7 Ne per geros nuomonės apie save, a?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
jau 7
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
vienuolis kazkoks parases tai zinot..
Nuotraukos nėra
chunkylover 5621    
#11, sakitai mano mintis :D

Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
forever alone!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
CRY EMO CRY!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
Dabar jau 7 milijardai : ))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
Grinai, įsijunk www.omegle.com :D
povilasq 5621    
dazniausiai kalbu su savim, nes gi reikia su protingu zmogum kartais pakalbet :p
Teenagor 5621    
as per omegle.com pasneku ;D smagei ten :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
gali su manim pakalbėt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
Gal greiciau 3 mln ar kiek cia belike toj lietuvoj, kitose salyse tikrai rastum kas noretu pabendraut... Tokios mintys dazniausiai is per gero gyvenimo ateina, afrikoj taip negalvotum.
Nuotraukos nėra
nuu 5621    
gal kazkas nori pakalbet su bendraamziaims
bellissima 5621    
#1, ir ten bus užimta. tai kas iš to?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
Yra, skambink i vaiku linija ;]
Grįžti į viršų