#8 dabar jauciu kokie 9 milijardai tai 2070 bus jau zymiai daugiau turbut
6,6 milijardai žmonių, - o pakalbėti nėra su kuo..
Anonimas
4815
Anonimas
5207
teip
Anonimas
5612
reikia skype arba fb naudotis ;D tada bus su kuo pasikalbet ;pp
Mimi
5615
Nes niekuo negalima pasitiketi
povilasq
5616
#15 nope :p
Anonimas
5617
#4 :D gal perskaityk dar karta ka parasei, i prota ateisi
DJky
5617
nu tai blem, kaip su ciurkom pakalbesi?
Edva
5617
Nesamone, jaigu neturi su kuo pasikalbeti, nereiskia, kad ir kiti neturi :)
Anonimas
5618
Ziauri ziauri teisybe...
aferisteee
5618
dbr jau 6.9 mldr zmoniu. 2070 pranausaujama 10 mlrd. einam zudytis
Anonimas
5618
Pats kaltas :D
Anonimas
5618
www.worldometers.info/ sakot ir nežinot ką sakot. Vienas sako kad pasauly 6.6 mlrd žmonių, kitas jau vapšė svaigsta apie 7+ mlrd. Pasauly yra 6.9mlrd. žmonių ir jei netikit pažėkit linką kurį parašiau pradžioj.
Anonimas
5618
#7 Ne per geros nuomonės apie save, a?:D
Anonimas
5618
jau 7
Anonimas
5618
vienuolis kazkoks parases tai zinot..
chunkylover
5618
#11, sakitai mano mintis :D
Anonimas
5618
forever alone!
Anonimas
5618
CRY EMO CRY!
Anonimas
5618
Dabar jau 7 milijardai : ))
Anonimas
5618
Grinai, įsijunk www.omegle.com :D
povilasq
5618
dazniausiai kalbu su savim, nes gi reikia su protingu zmogum kartais pakalbet :p
Teenagor
5618
as per omegle.com pasneku ;D smagei ten :P
Anonimas
5619
gali su manim pakalbėt
Anonimas
5619
Gal greiciau 3 mln ar kiek cia belike toj lietuvoj, kitose salyse tikrai rastum kas noretu pabendraut... Tokios mintys dazniausiai is per gero gyvenimo ateina, afrikoj taip negalvotum.
nuu
5619
gal kazkas nori pakalbet su bendraamziaims
bellissima
5619
#1, ir ten bus užimta. tai kas iš to?
Anonimas
5619
Yra, skambink i vaiku linija ;]
|

