#8 dabar jauciu kokie 9 milijardai tai 2070 bus jau zymiai daugiau turbut
6,6 milijardai žmonių, - o pakalbėti nėra su kuo..
Anonimas
4817
Anonimas
5209
teip
Anonimas
5613
reikia skype arba fb naudotis ;D tada bus su kuo pasikalbet ;pp
Mimi
5616
Nes niekuo negalima pasitiketi
povilasq
5618
#15 nope :p
Anonimas
5619
#4 :D gal perskaityk dar karta ka parasei, i prota ateisi
DJky
5619
nu tai blem, kaip su ciurkom pakalbesi?
Edva
5619
Nesamone, jaigu neturi su kuo pasikalbeti, nereiskia, kad ir kiti neturi :)
Anonimas
5619
Ziauri ziauri teisybe...
aferisteee
5620
dbr jau 6.9 mldr zmoniu. 2070 pranausaujama 10 mlrd. einam zudytis
Anonimas
5620
Pats kaltas :D
Anonimas
5620
www.worldometers.info/ sakot ir nežinot ką sakot. Vienas sako kad pasauly 6.6 mlrd žmonių, kitas jau vapšė svaigsta apie 7+ mlrd. Pasauly yra 6.9mlrd. žmonių ir jei netikit pažėkit linką kurį parašiau pradžioj.
Anonimas
5620
#7 Ne per geros nuomonės apie save, a?:D
Anonimas
5620
jau 7
Anonimas
5620
vienuolis kazkoks parases tai zinot..
chunkylover
5620
#11, sakitai mano mintis :D
Anonimas
5620
forever alone!
Anonimas
5620
CRY EMO CRY!
Anonimas
5620
Dabar jau 7 milijardai : ))
Anonimas
5620
Grinai, įsijunk www.omegle.com :D
povilasq
5620
dazniausiai kalbu su savim, nes gi reikia su protingu zmogum kartais pakalbet :p
Teenagor
5620
as per omegle.com pasneku ;D smagei ten :P
Anonimas
5620
gali su manim pakalbėt
Anonimas
5620
Gal greiciau 3 mln ar kiek cia belike toj lietuvoj, kitose salyse tikrai rastum kas noretu pabendraut... Tokios mintys dazniausiai is per gero gyvenimo ateina, afrikoj taip negalvotum.
nuu
5620
gal kazkas nori pakalbet su bendraamziaims
bellissima
5620
#1, ir ten bus užimta. tai kas iš to?
Anonimas
5620
Yra, skambink i vaiku linija ;]
|

