Aš jau toks gimiau - O koks tavo pasiteisinimas?

2012.01.20 Punceka
  • 27
7
Aš jau toks gimiau







Nuotraukos nėra
Anonimas 4918    
jus debilai.... Esme tame...kad blt reik neisipisiniet is invalidu ir tu moksliuku "urodu" O gerbt juos tokius kokie jie yra... O ne zvengt ir sakyt koks jis lopas. Stai ka demotyvuoja... Jeez...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5269    
pff. man pom. ir toki namno pasiimciau. ir auginciau. mieliakas negaliu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5270    
Demotyvuoja būti šlykščiam.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5270    
#2 nu o ką motyvuoja?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5270    
:D geras
Punceka 5270    
Ne taip klausi, - o ką ji motyvuoja?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5270    
Ir ka cia sita nesamone demotyvuoja?
Grįžti į viršų