Aš jau toks gimiau - O koks tavo pasiteisinimas?

2012.01.20 Punceka
  • 27
7
Aš jau toks gimiau







Nuotraukos nėra
Anonimas 4919    
jus debilai.... Esme tame...kad blt reik neisipisiniet is invalidu ir tu moksliuku "urodu" O gerbt juos tokius kokie jie yra... O ne zvengt ir sakyt koks jis lopas. Stai ka demotyvuoja... Jeez...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5271    
pff. man pom. ir toki namno pasiimciau. ir auginciau. mieliakas negaliu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5271    
Demotyvuoja būti šlykščiam.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5271    
#2 nu o ką motyvuoja?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5271    
:D geras
Punceka 5272    
Ne taip klausi, - o ką ji motyvuoja?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5272    
Ir ka cia sita nesamone demotyvuoja?
Grįžti į viršų