Dėl tokių akimirkų verta gyventi. - Negerkite alkoholio prieš sėsdami už vairo

2011.03.26 Punceka
  • 166
8
Dėl tokių akimirkų verta gyventi.







Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
Ši reklama buvo apmokėta iš Lietuvos policijos sąskaitos
sima48 5572    
krc nzn kodel ,bet juokingai skamba ,kaip kokia reklama
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
negerkite uz vairo, nes ispilti galite netycia alkoholi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
o kad nereikėtų dėl tokių akimirkų jaudintis- naudok prezervatyvą ;]
povilasq 5572    
uz tai ir isgerkime (beer)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
ok daugiau negersiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
teisybe
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
Na ką galiu pasakyti, demotyvacijos tobulumas atsiskleidė paprastume.
Grįžti į viršų