aina n* prisiminimai :)
Garsas, sukeliantis daugiau malonumo, - negu merginos dejavimas sekso metu
Anonimas
5078
Anonimas
5253
o gal kas pultelius parduoda? :D
Anonimas
5256
senas geras :) kazkur dar turiu keleta sitos konsoles disku :D
Anonimas
5258
O jei kartu ir seksas ir šitas garsas? Best moment in my life.
mecha
5258
Gran turismo 2, Silent hill, Crash bandicoot, Mortal combat 4, Quake 2... Tiek prisiminimu uzpludo
Anonimas
5258
Sweet jesus
ReBorN
5259
#4 Dėl Resident Evil 3 100% sutinku. :) Dar labai patiko M.O.H. (visos dalys), bei Grand Turismo... :) O tas garsas tiek prisiminimu kelia... (Y)
Anonimas
5259
Parduodu PS1, veikiantis, atrištas, apie 30 žaidimų. nr. 860527657 (pildyk).
Anonimas
5259
#6 mačiau, žaidžiau. :) bet vistiek kitus Playstation žaidimus žaidžiant reikia emuliatoriaus. :)
Anonimas
5259
autoriui nebent ITfilas
Alexandr
5259
RE3 yra ir ant PC išleistas, nebūtina jam siųstis emuliatoriaus :)
Anonimas
5259
sugrįžtų *
Anonimas
5259
jei norit, kad tie laikai sugrįštų, atsisiųskite ePSXE emuliatorių, ir jum tereikės prisiminti vaikystės smagiausius Playstation žaidimus! Resident Evil 3 buvo geriausias žaidimas. ;)
Anonimas
5259
supistiem nerdam gal ir jo
Samuel
5259
seni geri laikai :))
Geras_Iksas
5259
SPS 1 :) kai fainai budavo....
|

