aina n* prisiminimai :)
Garsas, sukeliantis daugiau malonumo, - negu merginos dejavimas sekso metu
Anonimas
5075
Anonimas
5250
o gal kas pultelius parduoda? :D
Anonimas
5253
senas geras :) kazkur dar turiu keleta sitos konsoles disku :D
Anonimas
5255
O jei kartu ir seksas ir šitas garsas? Best moment in my life.
mecha
5255
Gran turismo 2, Silent hill, Crash bandicoot, Mortal combat 4, Quake 2... Tiek prisiminimu uzpludo
Anonimas
5256
Sweet jesus
ReBorN
5256
#4 Dėl Resident Evil 3 100% sutinku. :) Dar labai patiko M.O.H. (visos dalys), bei Grand Turismo... :) O tas garsas tiek prisiminimu kelia... (Y)
Anonimas
5256
Parduodu PS1, veikiantis, atrištas, apie 30 žaidimų. nr. 860527657 (pildyk).
Anonimas
5256
#6 mačiau, žaidžiau. :) bet vistiek kitus Playstation žaidimus žaidžiant reikia emuliatoriaus. :)
Anonimas
5256
autoriui nebent ITfilas
Alexandr
5256
RE3 yra ir ant PC išleistas, nebūtina jam siųstis emuliatoriaus :)
Anonimas
5256
sugrįžtų *
Anonimas
5256
jei norit, kad tie laikai sugrįštų, atsisiųskite ePSXE emuliatorių, ir jum tereikės prisiminti vaikystės smagiausius Playstation žaidimus! Resident Evil 3 buvo geriausias žaidimas. ;)
Anonimas
5256
supistiem nerdam gal ir jo
Samuel
5256
seni geri laikai :))
Geras_Iksas
5256
SPS 1 :) kai fainai budavo....
|

