Gyvenimas - Rimtas reikalas

2011.06.24 Punceka
  • 383
14
Gyvenimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5266    
bl rimtai....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5477    
Durnas tas gyvenimas. Šiaip čia taip tik tam, kad kiti galėtų papisti protą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5477    
as mokausi nemokamame neakivaizdiniame..
Geras_Iksas 5479    
#9 kitos ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5479    
užskaitau :D
mirazas 5480    
jei tau rupi ka kiti apie tave mano...
Fanatikeee 5480    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5480    
blia geras :D ypac paskutiniai trys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5480    
#5 Gali tik pabumbeti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5480    
O išvis ką nors galiu daryt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5480    
#1 o jei tau vienam nepatinka, tai jau ji leva?? lopas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5480    
"veidei" :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5480    
Idiotai lietuviai
InuKag 5480    
Kas per nesamonė vienam žmogui tai patinka ir demotyvacija būna patvirtinta?
Grįžti į viršų