Jei tu tai atsimeni - Esi maladiec

2011.11.09 Punceka
  • 79
15
Jei tu tai atsimeni







Nuotraukos nėra
Anonimas 5264    
kas čia buvo? :D

Nuotraukos nėra
Anonimas 5343    
ble, sunku jum paaiškint. gal prisiminsiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5343    
ble, kol daejo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5343    
ech, seni geri laikai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5343    
as ne maladiec
Nuotraukos nėra
Anonimas 5344    
Captain Obvious?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5344    
asdad, tada tu ne maladiec;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5344    
kaip suprast? aš iš 90ųjų, nepamenu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5344    
+1
bongas 5344    
O ble.. nostalgija :/
kasiakas 5344    
ha :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5344    
geri laikai buvo :]
FatalaS 5344    
Tikrai geresne demo negu ta kur su sega ar ziltonu tigrai sokinejo :D.
FatalaS 5344    
;D.
DeivuxxX 5344    
Geras tas ;D
Grįžti į viršų