Jei tu tai atsimeni - Esi maladiec

2011.11.09 Punceka
  • 79
15
Jei tu tai atsimeni







Nuotraukos nėra
Anonimas 5260    
kas čia buvo? :D

Nuotraukos nėra
Anonimas 5339    
ble, sunku jum paaiškint. gal prisiminsiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5339    
ble, kol daejo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5339    
ech, seni geri laikai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5339    
as ne maladiec
Nuotraukos nėra
Anonimas 5339    
Captain Obvious?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5339    
asdad, tada tu ne maladiec;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5339    
kaip suprast? aš iš 90ųjų, nepamenu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5340    
+1
bongas 5340    
O ble.. nostalgija :/
kasiakas 5340    
ha :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5340    
geri laikai buvo :]
FatalaS 5340    
Tikrai geresne demo negu ta kur su sega ar ziltonu tigrai sokinejo :D.
FatalaS 5340    
;D.
DeivuxxX 5340    
Geras tas ;D
Grįžti į viršų