Jeigu nebūtų vyrų - Pasaulį sudarytų tik storos ir nesidažiusios bobos

2011.11.15 Punceka
  • 22
7
Jeigu nebūtų vyrų







Nuotraukos nėra
Anonimas 5133    
#4 kalejimuose moterys gal kokios lezbietes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5203    
Vyrai yra gėris :D
Nuotraukos nėra
italics112 5323    
nebutu vyru nebutu ir bobu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5339    
Nesamone... Labiausiai moteyrs save priziuri ne kur kitur, o butent moteru kalejimuose. Kur ten vyru rasit?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5339    
bet kadangi vyru nebutu, jiem butu jau px :)
ausriiine 5339    
#1 būtent:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5339    
Juk patys vyrai sako,kad moterys graziausios kai nesidazo,tai apie koki dazymasi cia raso ??
Grįžti į viršų