#4 kalejimuose moterys gal kokios lezbietes
Jeigu nebūtų vyrų - Pasaulį sudarytų tik storos ir nesidažiusios bobos
Anonimas
5127
Anonimas
5196
Vyrai yra gėris :D
italics112
5316
nebutu vyru nebutu ir bobu ;D
Anonimas
5332
Nesamone... Labiausiai moteyrs save priziuri ne kur kitur, o butent moteru kalejimuose. Kur ten vyru rasit?
Anonimas
5333
bet kadangi vyru nebutu, jiem butu jau px :)
ausriiine
5333
#1 būtent:D
Anonimas
5333
Juk patys vyrai sako,kad moterys graziausios kai nesidazo,tai apie koki dazymasi cia raso ??
|

