Juokiesi, kad blondinės kvailos? - Pamėgink tu knygą paskaityti aukštyn kojom..

2011.04.07 Punceka
  • 251
20
Juokiesi, kad blondinės kvailos?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5210    
aisku :D
Spunkyz 5558    
Arkangelas, Gi. is right ;)
Nuotraukos nėra
Arkangelas 5559    
Kad įvardis žinau, bet jis eina kreipiniu (manau).
Emrrr, nežadu ginčytis, nesu koks kalbininkas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
Akangelas ---> Nera skyrybos klaidu, nes ivardis ,,tu'' neskiriamas kableliais.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
nu cia tai pize, koks geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
tai jos skaito knygas austyn kojom, nes nesupranta kuria puse skaityt
Nuotraukos nėra
godulilota 5559    
Siaip knyga neturi koju :D
Apsiverkit 5560    
Knygą nesunku skaityti aukštyn kojom, jeigu sėdi ant lubų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
šitas geras:D
Nuotraukos nėra
Arkangelas 5560    
Kreipinys iš abiejų pusių skiriamas kableliais. Tarp kitko, taip pasakiau, nes modas įkėlė demo, iš jų tikėjausi kažko daugiau x)
Punceka 5560    
#4, o tai modams negalima kelti demotyvacijų? :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
Mmmm Caridee! 7 sezonas :**
Nuotraukos nėra
koziurimazas 5560    
lolestic
sima48 5560    
as ir pamenu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
Vis dar pamenu tą seriją.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
#3 geras sitas :D
XII 5560    
modas sukure is sau patvirtino. kas neaisku?
kiki17 5560    
PANASIAI KAIP
studentai pries sesija
ka skaitai?
kvantine mechanika.
o kodel knyga atbulai?
tai kad jokio skirtumo :D
Spunkyz 5560    
aiiiiikkt, cia gi is ANTM. Geriau kokia duckface onikes blondine istrauktumet.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
Tikriausiai blondine sukure sita demo
Grįžti į viršų