dar reikia ir skaityt, kad kažkas įvyktų ..
Kai esu ant lovos - užsinoriu miegoti. - Kai esu prie šaldytuvo-užsinoriu valgyti. Kai atsiverčiu knygą - nieko neįvyksta
Anonimas
4959
Anonimas
5557
#4 Kai suvarte tave :D xD
Anonimas
5557
#3 Suvarte tave ;) xD
Dkersys
5560
Punceka, tavo problemos :D
Anonimas
5561
#4 Playboy nera knyga tai zurnalas...
Apsiverkit
5561
Kaip atsivertus Playboy gali nieko nevykti?, pisat protą.
Anonimas
5561
pisau ant tu skalbiniu
MindziuX
5561
Žiūrint kokią. Jeigu tą literatūrinį šlamštą, tai miego užsimanai, o jeigu kažką iš savo bibliotekos tai visai pom.
Anonimas
5561
eikit šunims šėko pjauti, jeigu skaityt nenorit...
|

