Kartais nebežinai.. - kur gyvenimas, o kur „Facebook'as“.

2010.11.14 Punceka
  • 323
26
Kartais nebežinai..



Nuotraukos nėra
MantasSan 5700    
ugne,uz save kalbek
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
graziai padaryta ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
Gera demotyvacija.Cia yra tikra teisybe, kiek mes prie facebook'o prasedim ir kiek visko skelbiam :l
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
Fb tik 4 ar 6 metus egsistuoja :D
Nuotraukos nėra
prikolas 5702    
nice zmoniu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
#20 Pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
Daugiau nei pusė nė velnio nesuprato minties. Ypač demo autorius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
Geras sitas "LIKE" :D
Punceka 5703    
„Rolling Stones - Paint it black“
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
koks dainos pavadinimas
?
chelseafc 5703    
patiko video
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
gedai ir ak tu ten matai? REjou?
Lewis 5703    
graziai sumontuotas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
nice job ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
#11 Baudziauninkas, koks cia epic? tu gal durnas, ir rimtai galvoji kad sitas zmogus visa gyvenima nugyveno tam kad padarytu sita video? Tas tekstas, Lore Ipsum vadinasi, ir ji naudoja visi dizaineriai savo darbuose kur reikia teksto, epic tu.
Baudziauninkas 5703    
Sustapdykit ant 1:55 ir paskaitykit
epic
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
Gaila farmvillio neidejo:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
#5 captain obvious...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
gerulis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
#6 tu pirma rašyt išmok. :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
jus gejei.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
Klipas fainas, bet gal kasnors nepagavo to Log out, bet ten reiškia tipo, kad mirė žmogus :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
Klipas labai geras
Nuotraukos nėra
TerksTerksT 5703    
Spaudziam patiko vien del to,kad fainas klipukas :D
blizgancioji 5705    
nais :]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
good one.
Grįžti į viršų