Kartais nebežinai.. - kur gyvenimas, o kur „Facebook'as“.

2010.11.14 Punceka
  • 323
26
Kartais nebežinai..



Nuotraukos nėra
MantasSan 5703    
ugne,uz save kalbek
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
graziai padaryta ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
Gera demotyvacija.Cia yra tikra teisybe, kiek mes prie facebook'o prasedim ir kiek visko skelbiam :l
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
Fb tik 4 ar 6 metus egsistuoja :D
Nuotraukos nėra
prikolas 5704    
nice zmoniu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
#20 Pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
Daugiau nei pusė nė velnio nesuprato minties. Ypač demo autorius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
Geras sitas "LIKE" :D
Punceka 5705    
„Rolling Stones - Paint it black“
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
koks dainos pavadinimas
?
chelseafc 5705    
patiko video
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
gedai ir ak tu ten matai? REjou?
Lewis 5705    
graziai sumontuotas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
nice job ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
#11 Baudziauninkas, koks cia epic? tu gal durnas, ir rimtai galvoji kad sitas zmogus visa gyvenima nugyveno tam kad padarytu sita video? Tas tekstas, Lore Ipsum vadinasi, ir ji naudoja visi dizaineriai savo darbuose kur reikia teksto, epic tu.
Baudziauninkas 5705    
Sustapdykit ant 1:55 ir paskaitykit
epic
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
Gaila farmvillio neidejo:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
#5 captain obvious...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
gerulis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
#6 tu pirma rašyt išmok. :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
jus gejei.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
Klipas fainas, bet gal kasnors nepagavo to Log out, bet ten reiškia tipo, kad mirė žmogus :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
Klipas labai geras
Nuotraukos nėra
TerksTerksT 5705    
Spaudziam patiko vien del to,kad fainas klipukas :D
blizgancioji 5707    
nais :]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
good one.
Grįžti į viršų