Pasakokit tokias pasakas savo vaikam, bet nenustepkit kai ir jie vieną dieną norės jūs išpy*t.
Kiti laikai - kitos ir pasakos
Anonimas
5564
Anonimas
5584
#2 kodel ziauri?
Anonimas
5592
nešnekekit pievu ,gera šita pasaka ir nereik jokių N-18 CIA VISKAS NRM
Anonimas
5607
Degradavo
Bieberland
5614
#7 wtf? :D
Deimut
5616
#2 Visiškai pritariu.
Anonimas
5616
tai laikai buvo prie caro šeši laiko vienas varo,o dabar nauji laikai-pats laikai ir pats varai!!;D
Leezash
5616
xD gaila senės
Anonimas
5616
demotyvacija.lt pavirto i adult saita? Tai bent N-18 uzdekit tada
Anonimas
5616
#2, cia Justin Bieber kaltas.
Anonimas
5616
nu jo...
Anonimas
5616
this is funny lol jk go die
povilasq
5616
baisu, o kas toliau bus? :(
Anonimas
5616
Iškrypėlis, KUBILIAU, iškrypėlis!!!
Jaded
5616
Čia žiauri realybė yra, o jum juokinga. Padugnės.
RuneGrave
5616
Seneli!
|

