man tai apsoliuciai POCHUJ nes ai nieko nekeicia!!!!!
Klasės išplanavimas - Ar kada nors teko matyti klasę su langais dešinėje pusėje?
Anonimas
4849
Anonimas
4853
Versmes gimn. Dailes kabin., techn kab., informatikos kab.
Anonimas
4853
Vilties pagrindine, panevezys, 37 kabinetas, langai is priekio
Anonimas
4853
Chemijos kabinetas. Kauno Saules gimnazija
Anonimas
4854
o tie vargsai kairiarankiai, ka turi daryti, nors ju ir mazuma, bet turetu atsizvelgti ir i juos ir daryti langus abiejuose pusese.
Anonimas
4854
Man tai is desines.Nors as sedziu isvirksciai...
Anonimas
4854
versmes vid mokykloj darbu kabinetas. cha :D
Anonimas
4854
rusu palikimas
Anonimas
4854
Pas mus mokykla pastatyta taip, kad beveik visi langai dešinėj pusėj, bet jie vistiek atsukti taisyklingai :D
Anonimas
4854
esme ta kad nuo lango seselis turi krist iš kaires kad negadintu akiu o ne is desines
Anonimas
4854
Ne, ir del vieno dalyko, visus daro langus kaireje. T.y. todel, kad daugiausiai yra dešiniarankių, kai šviesa sklinda iš kairės pusės, tau šešėlis neužstoja tavo teksto ir nueina už ten, kur tavo ranka. Kairiarankiams šešėlis užstoja, nebent patalpa apšviesta. Logic.
Anonimas
4854
Taigi taip specialiai visur padaryta, nes daugelis mokinių dešiniarankiai ir dėl to daro taip, kad langai būtų iš kairės pusės.
Anonimas
4854
Taip
|

