Laimė - Norėdami suteikti ją vaikui, reikia turėti dvi poras rankų

2011.04.19 Punceka
  • 195
21
Laimė







Nuotraukos nėra
Intrix 5540    
arba, paprasčiausiai gali turėti gerą botagą
Punceka 5541    
Daug ką prarandi :D
Jezus 5541    
tikrai ne:D
Punceka 5542    
Bl rimtai reikės pasiūlyti programeriams, kad po demotyvacija paaiškinimo laukelį pridėtų.......
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
cia yra nesamone jeigu tos dvi poros butu vienos lyties tai jokios as laimes nematyciau
Punceka 5543    
Nori pasisiūlyti jų atsiradimui? :D
Jezus 5543    
Punčeka, vaikų užsimanei?:D
Lukis28 5543    
bet ne bet kokiu ranku reikia. reikia tik 1 vyro ir 1 moters o ne 2 vyru ar moteru... slykstu. ir kas per pyderai valdzioj sedi, kad tj iteisinti nori???
Spunkyz 5543    
nea.;)
Teenagor 5543    
nice..
Teenagor 5543    
nice..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
Savo tėvo net nesu matęs, o gyvenu laimingą gyvenimą, tad čia totali nesąmonė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
gryna tiesa, nuperki suniuka ir laimingas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
O kai vaikas auga be vieno iš tėvų,arba yra našlaitis,tai reiškia kad jis niekada laimės nepatirs?
Punceka 5543    
Vėl krw modas pats savo demo pasitvirtino, užpisa
J4L 5543    
#3 tu dar permažas suprasti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
#3 gudrasiknis:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
kartjs ne is one.lt kopijavo? :S
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
tai jeigu tevas arba motina be vienos rankos tai vsio, vaikas ateities nebeturi?
Monakiux 5543    
#1 Tikrai taip.
Ger2tja 5543    
Didesnės tiesos negali būti.
Grįžti į viršų