LIETUVA - Kažkas daugiau nei alus, kebabai ir idiotai valdžioje

2011.08.23 Punceka
  • 168
11
LIETUVA







Nuotraukos nėra
Anonimas 5072    
#8 Jeigu jautiesi gerbiamas, tai dar nereiškia, kad toks ir esi. Darbo kokybė, atlyginimai ir valdžios požiūris į žmones.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5416    
ko ten pinigai parasyti?kur tu Lietuvoj ju matai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5419    
Sakykit ka norit, bet Lietuvoje tikrai nera blogai. Tesiog zmones pastaruoju metu nebevertina to, ka turi :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5420    
Garbe avine ne piniguose ir ne rubuose
Nuotraukos nėra
Anonimas 5420    
garbė ir orumas? Kur? plaunant indus už 600 litų ir ieškant nupiginų prekių?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5420    
Žinios pas mus.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5421    
kultūra Panevėžyje :\
Nuotraukos nėra
Anonimas 5421    
Lol,nope :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5421    
krepsinis ciulpia penioksli
Nuotraukos nėra
grabais 5421    
neatitinkanti realybes nuotrauka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5421    
MEILE VILNIUJ!!!!!!!!!!!!!!!!! JEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!
Grįžti į viršų