#8 Jeigu jautiesi gerbiamas, tai dar nereiškia, kad toks ir esi. Darbo kokybė, atlyginimai ir valdžios požiūris į žmones.
LIETUVA - Kažkas daugiau nei alus, kebabai ir idiotai valdžioje
Anonimas
5072
Anonimas
5417
ko ten pinigai parasyti?kur tu Lietuvoj ju matai?
Anonimas
5420
Sakykit ka norit, bet Lietuvoje tikrai nera blogai. Tesiog zmones pastaruoju metu nebevertina to, ka turi :(
Anonimas
5420
Garbe avine ne piniguose ir ne rubuose
Anonimas
5421
garbė ir orumas? Kur? plaunant indus už 600 litų ir ieškant nupiginų prekių?
Anonimas
5421
Žinios pas mus.:D
Anonimas
5421
kultūra Panevėžyje :\
Anonimas
5421
Lol,nope :D
Anonimas
5421
krepsinis ciulpia penioksli
grabais
5422
neatitinkanti realybes nuotrauka
Anonimas
5422
MEILE VILNIUJ!!!!!!!!!!!!!!!!! JEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!
|

