Gali būti... :D
Nes dar ne viskas prarasta
Anonimas
5231
Anonimas
5231
#9 nu nx . vel svaiksti . bad captain obvious . cia del to , kad kad uzsisako ka nors neatsiuncia.
Anonimas
5231
Čia apie ACTA !!!!!!! Tipo nebegalim siust internetu, tai įsirašyk į diską ir siųsk paštu. MY JOB HERE IS DONE
Anonimas
5231
cai tipo apie snoriukus kalba? :D
Anonimas
5231
Nu nes siuntini pragane tai ir demo sukure
Anonimas
5231
cia gal tureta omeny kad demo kurejas nori pats i siuntini susipakuoti save ir i uzsieni taip iskeliauti nes kiti budai jam neveikia
japa
5231
Jūs lopai ko neusprantat, gi čia lopiška demo !
Anonimas
5231
Pašto vartotoju vis mažiau, bet gal didės dėl kokios priežasties...
Rendolfas
5231
Pasukit galveles.
Anonimas
5231
Nu Punceka belenka meta ir belenka pasitvirtina, tik jis vienas supranta savo keliama shuda.
lukonic
5231
Gal kas paaiškins? o_O
|

