Paaukštinimas - Ar buvo verta?

2012.03.11 Punceka
  • 14
5
Paaukštinimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5218    
Kaip čia yra nesuprantu. Merginoms kad pakiltų pareigose vis reikia pritupt? o.O
Rocknroll 5219    
HELL YEAAAHHHH !!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5219    
koks cia paaukstinimas, tiesiog dirbo ant keliu ir tiek.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5219    
supratau is jos raudonu keliu :D
Kofemanas 5219    
Punceka..
Grįžti į viršų