siaip kiekvienaš gyvent nori.
Senatvė - Tai - kai užmiegi, su viltim prabusti.
Anonimas
5550
supahh
5550
#8 na taip, nesakau, kad kiekvienas nenori prabust, bet ir taip, pastebejau kad senas zmogus galvoja kad jau savo atgyveno ir jau jam nesvarbu jis prabus ar ne
Anonimas
5550
#7 Na bet jei jie turi artimuosius tai manau uzmigus tikisi pabusti...
supahh
5551
Manau, kad seni zmones kurie nebeturi artimuju ar yra uzmirsti arba sveikatos nebeturi, nebelaukia kada prabus.
Anonimas
5551
Tai va, tikrai, kad priešingai..
Teenagor
5551
šiaip geras visai.
Apsiverkit
5551
Tai, kad priešingai.
kiki17
5551
liudna......
puukis4
5551
gražiai
|

