#12 To ir laukiau :D Aš irgi mėgdavau kankinti simsus :D namus padegdavau, paskandindavau, nemaitindavau, padarydavau kad tarpusavyje jie susimuštų ir kitų nesąmonių :D Bet ankiek man tai patiko, tai tarsi būdas buvo išsilieti :D nu žodžiu
Šis žaidimas tik parodo - Kaip mums patinka kontroliuoti kitų žmonių gyvenimus
Anonimas
4832
Anonimas
5192
Aš simsuose visus paskandinau :D Like a boss
Anonimas
5552
Išvada: nekenčiu koontroliuti žmonių gyvenimus ir nesuprantu kaip kiti gali tai daryti :D
Anonimas
5552
Durni zaidimai
gretagreat28
5553
man sims 2 labiau patiko :D
Anonimas
5553
#7 įdomus gyvenimo aprašymas
Anonimas
5553
as tai visus simsus turejus, nuo mazu dienu zaidziau, nuo tada kai tik kompa gavau, ir dabar dar zaidziu Sims3 ir jie geresni uz sims2.
Anonimas
5553
#5 SUOWNINO :D
xbatistax7
5553
#1 jai nelošiai iš kur žinai kad neįdomus?
anonimas
5553
gyvenimas jau ir taip sudas, o dar cia zaidima reik lost su gyvenimu :D
SpiRit
5553
iš vis žmonės mažiau sėdėtų prie pc pamatytų koks ištikrųjų gyvenimas, o ne vien tik sėdėt simsuose cse lineidže ir panašiuose šūduose.
Anonimas
5553
#1 ne tame esme.jei nesupranti demotyvacijos,,tai geriau jos nekommentuok
MindziuX
5553
Niekad nelošiau :D neįdomus man jis
|

