Snoras - Gi ne piniguose laimė!

2011.11.17 Punceka
  • 108
18
Snoras







Nuotraukos nėra
sativa 5329    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5330    
bambukinis, eik geriau i lauka paieskok kas patinka kas nepatinka ir paklausk ar kam nors rupi tavo APGAILETINA nuomone.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5331    
bet krc chebra as jusu nesuprantu, leidau as jums sneket?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5335    
Nepatinka Juodas Humoras? GTFO to tumblr
bambukinis 5336    
Aš apskritai apie visas demo...
SeToNaSS 5336    
Ką jis juodina? Ką jis blogo pasakė?
bambukinis 5336    
Tiesiog nesmagu, kai juodina lietuviai savus. Gražiai prašau, kuo mažiau to juodinimo
K?
bambukinis 5336    
Na, jokio apšmeižimo ir grasinimų jūsų adresu aš neparašiau :)
Punceka 5336    
Imkis. Jei nesiimsi, galiu drąsiai tave apskųsti už šmeižtą, grąsinimus internete ir tu už tai atsakysi. Juo labiau, kai turiu tavo ip, mielasis. Galim prasimesti ;)
bambukinis 5336    
PUNČEKA, pažiūrėk mano komentarą čia www.demotyvacija.lt/snoras-1487065.html
Nuotraukos nėra
Anonimas 5336    
#2 Rusiskai, kuris gyvena lietuvoje. Ir kaip tikras lietuvis tas kapitalas i kojas dave vos pavoju pajuto ^^ Ir Petriko bankas nebankrutavo, ir ten visi indeliai buvo apdrausti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5336    
imkis, bambuk...
nu tikrai bambukas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5336    
imkis, bambuk...
nu tikrai bambukas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5336    
#4 :D +5
bambukinis 5336    
Ponas Punčeka!
Mano pusbrolis turi gan rimtas pareigas (bendravime su žiniasklaida) "Snore". Ir Jūs, manau, be sutikimo tų žmonių, naudojat šio banko LOGO. Man imtis priemonių?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5336    
goo.gl/y1iql - sukurkim geresnę Lietuvą!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5336    
Čia buvo rusiškas kapitalas. ;)

O šiaip tai bankas nebankrutuoja, tik savininkai keičiasi, tad neskleiskit panikos, asilai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5336    
O as nepasitikiu lietuvisku kapitalu :P Nepasitikiu ir kitais, bet lietuvisku labiausiai.
Grįžti į viršų