Štai likusi dalis - Tavo kailinių

2012.01.23 Punceka
  • 161
27
Štai likusi dalis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5224    
seip sintetiniai rubai sukurti komerciniais tikslais, o ne pakeisti kailius :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5256    
visa sintetika ir dirbtinė oda ir etc. buvo sukurta tam,kad nereiktų
naikint gyvūnų,jų žūdyt. tai neeee ble,visokie degradai ir šiaip trenkti visvien stoja kailių ir xz visokių šūdų pūsėn
atsigaukit,nebe urvuos gyvenam,jmj...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5258    
Ir dar atsiranda tokių "protinguolių", kurie už tai, kad šitaip būtų elgiamasi su gyvūnais. Jomajo, juk ne akmens amžiuje gyvenam, kad nebūtų kuo apsirengt. Bet ne, būtinai reikia "kailinukų". Bravo, žmonės.
kostux 5260    
ziauru... : l
Spartasaurus 5260    
#22 matyt lilipute :D
Geras_Iksas 5261    
:D man kyla tik vienas klausimas: KOKIO DYDZIO TIE KAILINIAI??? :D jei is vienos poliarines lapes pasiuti taip jau, nes jei gerai skaiciuoju tai cia tik viena lape... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5262    
juokas ima man is jusu :D tai dar pradekit isvis mesos nebevalgyt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5263    
www.youtube.com/watch?v=2tRESlsVvgg&feature=related gero ziurejimo , pasaulyje buvo tokie dalykai ir bus ir nieko tu nepakeisi , nenesiodamas kailiuniu ar nevalgydamas mesos vistiek tie gyvunai zus :)
Rocknroll 5269    
as kaip metaliuga tai nesioju tik odeskes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5269    
paziurekit per youtube earthlings ir tada snekekit kaip nebaisiai jie zudomi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5269    
Sako zmones geriau zudyt :D tu gal is medzio iskritus? gal davai tavo seima vietoj kailiniu tada ka?
Geras_Iksas 5269    
taigi tuos gyvunus specialiai tam ir augina.. o ju nuzudymas nera toks ir baisus kaip isivaizduoja cia visi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5269    
Į čeburėkinę
Nuotraukos nėra
Anonimas 5269    
#13 eik jau eik, jeigu rubas nera kailiniai reiskia tai skarmalas? nebejuokink atsilikeli.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5270    
#10 paverk paverk, cj ir vaikstai su kokiais skarmalais ziema kai salta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5270    
niekas taip jų nepalieka nesijaudink :D tas kūnas irgi suvartojamas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5270    
eina sau kaip gaila :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5270    
#9 Priversk, tu kailine sucka.
Nuotraukos nėra
nekorean 5270    
#6 tos kurviaskos ir nenuzude, tik nusipirko ir devi silta ruba. apsiverk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5270    
geriau žudykim žmones, nei gyvūnus. O dabar einu suvalgyt morką... :P
Tipo 5270    
Truputi žiaurokas bet su mintimi :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5270    
Kai pamatau kazkokia kurviaska su kailiniais taip ir norisi padegt. Yra ir daugiau siltu bei prabangiu rubu, jei jau taip nori savo pinigines stori parodyt, nebutina zudyti gyvunu.
Nuotraukos nėra
nekorean 5270    
visi apsiverkim.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5270    
cry me a river, biatch.. gryna pieva krc jau geriau kailiniai nei kazkokia sintetika
Nuotraukos nėra
Anonimas 5270    
Jei nori sumedžiot lapę reikia surasti lapės olą, duoti ežiukui degtinės butelį, įleisti jį į olą ir su šautuvu laukti, kol po valandos abu paraukyti išeis.
kristal 5270    
Super demo +
dewaperang 5270    
jo.. tik pamaciau nepatikrintose demotyvacijose iskart pagalvojau" normali demotyvacija" ir laukiau, kol patvirtins :)
Grįžti į viršų