Gelbetu geriau, o ne fotkintu
Vasara.. +30C.. - Guli.. Deginiesi sau..
Anonimas
5531
Anonimas
5533
Zmogus mire o jus cia (:D)
Anonimas
5534
Pamates pats wos nesudegiau jauciu temperatura pakilo iki +45C :D
Anonimas
5535
"karščiausia" mėnesio demo :D
Anonimas
5535
Nei soliariumo nereikės,bus toks fainutis. . . :D
Anonimas
5535
nu gal piski ziauriai
Anonimas
5535
jojo, prigavo. Jamu viduri
Anonimas
5535
"cia prigavo mane biski pesideginanti... skiriu draugams :**"
Anonimas
5535
punceka ta proga galesi susidegint vasara
MindziuX
5535
Vat tame ir minusas vasaros nežmoniški karščiai :)
Popo
5536
Gera ta demo, kas varo tas vapse lopas
Teenagor
5536
kažkaip šilta čia man :/
Anonimas
5536
Privertė nusijuokti :D
Anonimas
5536
Juoda... +
CRONUS
5536
#1 Ne tu ;)
Anonimas
5536
kas gali toke demotyvacija kelt tj bbz
|

