Karoliukai ant stipinų - Toks būdavo mūsų pirmasis dviračio „tiuningas“

2011.03.26 15:47 Punceka
  • 3
4
Karoliukai ant stipinų







Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
vielutes ne karoliuuukai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
Kaip fainiai anskciau budavo....Siuolaikiniai vaikai, jau nebetokie...gaila..
Punceka 5578    
Pamenu ir tą ;]
CRONUS 5580    
Ot ir ne :) Būdavo spalvotos vielutės apvyniotos ;)
Grįžti į viršų